Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bursa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Asansörlü Eşya Taşıma Konseptimiz İle Hizmetinizdeyiz

Asansörlü Eşya Taşımanın Avantajları

Teknolojik gelişmeler sonucunda, teknik ekipmanların artması ile nakliyat sektörü de kendini geliştirmiştir. Şüphesiz bu olumlu gelişmelerin başında, asansörlü eşya taşıma imkanı gelmektedir.

Asansörlü eşya taşımada; vinçli bir asansör yardımı ile eşyalarınız evinizin müsaitlik durumuna göre balkon veya penceresi kullanılmak suretiyle taşınmaktadır. Bu metot, özellikle yüksek katlı binalarda ve ofislerde taşıma işlemini hem kolaylaştırmakta hem de süre olarak büyük tasarruf sunmaktadır. Öte yandan eşyalarınız, daha az hareket edeceği ve daha az insan gücü kullanılacağı için yıpranmayacaktır. Yüksek binaların yanı sıra, dar yapıda merdiven ve koridorlara sahip binalarda da Bursa asansörlü nakliyat hizmeti, süreci oldukça kolaylaştırmaktadır. Bu uygulama ile eşya taşıma işlemi yapabilmek için hem eski evin/ofisin, hemde yeni evin/ofisin bina önünde bu sistemin kurulması için uygun alan bulunması gereklidir. Bunun için, müşterilerimizle sözleşme imzalanması sürecinde her iki noktanın da incelemesini yapmaktayız.

Piyasada ne yazık ki profesyonellikten uzak bir anlayış ile hareket eden firmalar da bulunmaktadır. Bu tarz firmalar, müşteri ile anlaşmayı yaptıktan sonra; nakliye günü bina önünün fiziki açıdan uygun olmadığını görmekte ve sonra müşteriye klasik taşıma seçeneğini tekrar sunmaya başlamaktadır. Sektörün önde gelen Bursa asansörlü nakliyat firması Zirve Nakliyat olarak, dürüst ve profesyonel hizmetimiz ile müşterilerimizin mağdur olmaması ve süreç sonunda mutlu olması için özveri ile çalışıyoruz.

Uygun Fiyat Politikamız

Son yıllarda Bursa asansörlü nakliyat konseptinin artması ile, neredeyse tüm nakliyat firmaları bu teknolojiye geçmiştir. Böylelikle sektörde fiyat aralıkları, müşteri lehine gelişmiştir. Bu taşıma metodunun Bursa’daki öncülerinden olan firmamız, bu hizmete başladığı ilk zamandan itibaren müşterilerine makul fiyatlar uygulamaktadır.

 Whatsapp Hattı
Telefon Hattı