Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Tüm Yükünüzü Omuzlarımıza Alıyoruz

Sizin İçin Tüm Detayları Düşünen Birileri Var!

Erdoğan Nakliyat taşınma işlemlerinizde en büyük yardımcınız olarak, Bursa evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Firma olarak, taşınma sürecinin tüm yükünü omuzlarımıza yüklüyor ve müşterilerimizin rahatça bu süreci atlatmalarına yardımcı oluyoruz. Evden eve nakliyat konseptimiz, birçok aşamaları içinde barındıran ve müşterilerimiz için her türlü detayı düşündüğümüz bir süreçten oluşmaktadır.

Özenle Sürdürülen Nakliye Süreci

Müşteri ile tüm detayların konuşulması ve iş sözleşmesinin imzalanmasından sonra, söz verdiğimiz tarih ve saatte eski evinizdeki eşyaların demontaj süreci ve sonrasında paketleme işlemlerini yapmaktayız. Özellikle hanımların en büyük korkusu olan; kırılabilecek eşyaların taşınması konusunda, özel paketleme metotlarımız ile ürünlerinizi aldığımız gibi yeni evinize yerleştiriyoruz.

Tecrübeli ekibimiz, mobilyalarınızın demonte ve tüm paketleme işlemlerinizi yaptıktan sonra sıra eşyalarınızın hassasiyetle nakliye aracımıza taşınması ve yerleştirilmesine gelmektedir. Bu esnada da personelimiz eşyalarınızı tıpkı kendi eşyası gibi özenle taşımaktadır. Sonrasında nakliye aracımızla eşyalarınızı yeni yerleşeceğiniz evinize götürürken, araç içerisinde özenle istiflenmiş eşyalarınıza kesinlikle hiçbir zarar gelmemektedir. Bursa evden eve nakliyat işlemimizin son aşaması yeni evinize taşınan eşyalarınızın montajının yapılması ve sizin istediğiniz noktalara yerleştirilmesidir. Bu işlemlerin de tamamlanmasından sonra ev sahibi ile personelimizin yaptığı sağlamlık kontrolün yapmaktadır.

Çünkü müşterilerimizin aklında en ufak bir soru işareti kalmaması bizim için önemlidir. Bursa evden eve nakliyat hizmeti veren Erdoğan Nakliyat olarak, ilk günkü heyecan ve özenle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bizim en büyük motivasyon kaynağımız, sizlerin yüzünde gördüğümüz mutluluktur.

 Whatsapp Hattı
Telefon Hattı