Bursa İznik Evden Eve Nakliyat

Bursa İznik Evden Eve Nakliyat

Ofis, ev ve diğer mekanların taşınması, uzmanlık isteyen konular içerisinde değerlendirilmektedir. Müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman, siz bu konuda uzman ekspertiz elemanlarını gönderiyoruz. Ekspertiz elemanlarımız, eşyalarınızı inceler. Sigortalama isterseniz, bu aşamada fotoğraf çekimi ve poliçe kesimi yapılır. En uygun kapalı kasa kamyonun seçilmesinden sonra, paketleme için gerekli işçi ve eleman, yine bu aşamada belirlenmektedir. Bursa İznik Evden eve nakliyat Elemanımız asansörle eşyanın indirilebileceği pencereyi ve boşluğu tespit eder. İş gücü ile eşya taşıma işlemlerinde problem çıkmaması için, giriş ve çıkışların genişliği hesap edilir.

Kutulama Uzmanlık İster

Etkili, pratik ve konusunda profesyonel çözüm yöntemlerini her zaman için tercih eden Bursa İznik Evden eve nakliyat hizmetimiz, özel poşetleme ve kutuluma işlemleriyle işe başlamaktadır. Kutulama ve poşetleme işlemleri kategorisinde çözüm üreten konunun uzmanı ekiplerimiz, elektronik cihaz, cam ve porselen gibi bir çok hassas eşyayı, özel kutulara kutulamaktadır. Özel kutulara kutulama işleminin ardında, öncelikle indirilecek eşyaların özel balonlu naylonlara sarılma işlemi gerçekleştirilmektedir.

İndirme İşlemi

Asansör aşamasında, öncelikle ağır eşyaların indirilmesi ile başlamaktadır. Ağır, sağlam ve altta kaldığı zaman zarar görmeyecek eşyalar, kapalı kasa araçlarda zemine yerleştirilmektedir. Boşluk kalmamasına özen gösteren işin uzmanı Bursa İznik Evden eve nakliyat elemanlarımız, üst kısma da, hassas özelliklere sahip eşyaların kutuları özenle yerleştirilmektedir. Taşıma hizmetinde, güncel ve etkili yeni yöntemleri takip ederek, hizmet anlayışımızı yenilemeye devam ediyoruz.

 Whatsapp Hattı
Telefon Hattı