Bursa Orhaneli Evden Eve Nakliyat

Bursa Orhaneli Evden Eve Nakliyat

Günümüzde ev veya ofis taşıma hizmetleri, profesyonellik isteyen önemli işler kategorisinde değerlendirilmektedir. Yılların tecrübesiyle hizmet veren ekiplerimiz, istediğiniz kaliteli ev taşıma işlemini kısa zamanda çözümlemektedir. Ev taşıma hizmetleri kategorisinde, kapalı kasa seçimi, ambalajlama için gerekli eleman ve malzeme, kapalı kasa aracı ve eşyalara özel tasarlanan asansörün park edeceği yerin tespiti, sigortalama ile ilgili işler ve ücretlendirme, Bursa Orhaneli evden eve nakliyat hizmetlerinin ilk aşaması olarak değerlendirilmektedir.

İkinci Aşama

Ekpertiz hizmetinin ardından, ambalaj konusuna geçilmektedir. Tv, elektronik eşya, bilgisayar, cam eşyalar ve avize gibi çok hassas eşyalar için, özel kutular ve kutulama teknikleri tercih edilmektedir. Köpüklü ve balonlu özelliklere sahip naylonlar, eşyanın özelliklerine göre kullanılmaktadır. Pratik kullanım özelliklerine sahip olan köpüklü kutular ve balonlu naylon seçenekleri, istediğiniz kaliteli çözümleri pratik bir şekilde kapınıza getirmektedir. Bursa Orhaneli evden eve nakliyat hizmetlerinde, değerli eşyaların kutulanması, özel yöntemlerle gerçekleştirilmektedir.

Asansör Aracı İle Eşya İndirme İşlemi

Ev taşıma işlerinde zor olan kısım ağır eşyaların indirilmesiydi. Bu eşyaları indirmek için iş gücü kullanılıyordu. Bu yöntem maddi olarak pahalı bir yöntemdi. Eşyaların zarar görmesi de diğer bir problemdi. Asansörlü eşya indirme hizmetini yaygınlaşması ile birlikte, çok ağır ev eşyaları saniyeler içinde kapalı kasaya indirilmeye başlandı. Bursa Orhaneli evden eve nakliyat kategorisinde etkili bir Firma olarak güncel çözümleri, müşterilerimize sunuyoruz. En uygun pencere veya balkonun altına kurulan bu asansör, kapalı kasa araç ile yan yana kurulmaktadır. Ağır eşyalar önce indirilmektedir. Daha sonra hassas eşyalar indirilmektedir.

 Whatsapp Hattı
Telefon Hattı