Kurumsal

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ

Evden eve nakliyat hizmeti teknolojinin gelişmesiyle birlikte ilerleme katetmiştir. Standartlar zamanla büyütülerek daha iyi noktaya taşınan bir hizmet haline gelmiştir. Evden eve nakliyat sektörünün gelişmesi ile birlikte de daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Eşyalar saatler içinde paketlenip güvenli konforlu araçlara yerleştirilirken ev sahiplerine sadece çaylarını yudumlamak düşmektedir. Oldukça konforlu ve garantili bir hizmettir.

 

HİZMET KALİTESİ

Kalitenin ve güvenliğin bir arada olduğu bir çalışma sistemine sahip olan bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Kendi alanında uzman olan personelimiz ile sizlere bursa evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Çalışma yaptığımız araçlar ve personelimiz ile müşteri memnuniyetini 0 önemsiyoruz.Araçlarımız sadece nakliyat hizmetine göre tasarlanmış genişliğe sahiptir. Asansörlü sistemimiz sayesinde merdivende eşya taşıma zahmetine ise son vermekteyiz. Eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde paketleyip yerleştiriyoruz ve gitmek istediğiniz yere Erdoğan nakliyat olarak gerekli hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz ve vizyonumuz size en iyi hizmeti sunmayı ve sunduğu hizmeti her geçen gün geliştirmeyi hedeflemektedir. Firmamız gerekli kalite kontrol standartlarına uygun evraklarını tamamlamış olup, kalite standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Siz dilediğiniz eşyaları önceden belirleyin, biz paketleyip yerleştirelim.

 

GARANTİLİ TAŞIMA HİZMETİ

Uzun yıllardır profesyonel hizmet veren firmamız, eşyaları ise özel yöntemler kullanarak ve ambalajlama yaparak paketleme yapmaktadır. Eşyaların sökülmesi ve tekrar monte edilmesi ise dikkatli ve sıfır zarar ile yapılmaktadır. Eşyalarınız zarar görmeden düzgün bir şekilde yerleştirilmektedir. Eşyalarınız firmamız ile güvenli ellerdedir. Taşınacak mallar ise garanti altına alınmaktadır. Bunun için özel ambalaj paketleri kullanılıyor.

Özel köpükler ve mukavvalar sayesinde eşyalarınız için endişe etmenize gerek kalmayacak. Ayrıca bizden kaynaklanan ve taşıma işlemi sırasında gerçekleşen tüm hasarlar için fiyat garantisi vermekteyiz. Eşyalarınızın hasar görmesi halinde bütçe çıkarılarak hasar karşılanmaktadır. Eşyalarınızın tamamen hasar görmesine ve olası kazalara karşı da kısa süreli olarak eşyalarınız sigortalıyoruz. Sigorta değerini ise olası kaza halinde müşterilerimize teslim ediyoruz. Bu sebeple müşterilerimizin eşyaları güvenli ellerde evlerine ulaştırılmaktadır.


Deplama hizmeti

Bazen ev bulurken problem yaşayabilir ve eşyalarınızın belli bir süre bir yerlerde kalmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için yine Erdoğan nakliyata güvenmek size fayda sağlamakta ve zararınızı sıfıra indirmektedir. Eşya saklamak için tasarlamış olduğumuz depolarımız oldukça geniş ve konforludur. Gerekli şekilde yerleştirip dilediğiniz tarih ve saate kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

Eşyalarınızı depomuza alırken gerekli kayıt işlemlerini gerçekleştirip, çalınma ve kaybolma riskine karşı önlem almaktayız. Böylece eşyalarınızı gözetim altında tutma hakkını da sizlere Erdoğan nakliyat vermektedir. Eşyalarınız size ayrılmış olan köşede korunurken içiniz rahat edebilir.

 

Fiyat Garantisi

Yıllardan beri hizmet vermekte olan firmamız Avrupa standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini vizyon ve misyonunun çok ötesinde tutmaktan onur ve gurur duymaktadır. Konforlu ve garantili hizmeti siz değerli müşterilerine vermekten bir an olsun geri durmamaktadır. Firmamız arayarak anında fiyat öğrenebilirsiniz. Bunun için ikamet ve güzergah bildirmeniz yeterli olacaktır. Üstelik firmamızın avantajlarından da yararlanma hakkına sahipsiniz. Firmamızın dönem dönem yapmış olduğu kampanyalardan yararlanmak isterseniz iletişim numarası bırakabilir, sizi aramamız için talepte bulunabilirsiniz.

Firmamız arayarak randevu oluşturarak bizi ziyaret edebilirsiniz. Gerekli şartları ve standartları konuşarak fiyat konusunda anlaşma yapabilirsiniz. Firmamız 7 gün 24 saat destek hattımız ile hizmetinizde olacaktır ve size hizmet vermekten gurur duyacak profesyonel bir personele sahibiz.Ödeme işlemleri kredi kartı ya da nakit olarak önceden yapılmaktadır. Ödeme yapıldıktan sonra vazgeçme halinde paranız iade edilmektedir. Kredi kartı üzerinden yapılan işlemlerde ise bankanız tarafından üç iş günü içinde borcunuz iptal edilmektedir.

 

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı